Výsledky

4. ročník - 2012

Kategorie B1

Jméno Klub St.č. 1. rozjížďka 2. rozjížďka 3. rozjížďka Celkem
Kola Čas Body PořadíKola Čas Body
PořadíKola ČasBody Pořadí Body Pořadí
Vladimír Poláček
8
9 16:21,30 400
1 9
16:23,32
400
1 6 11:28,31
400
1 1200 1
Lukáš Kocfelda 162 8 16:26,93 225 3 8 16:28,58 300 2 5 11:00,80 300 2
825 2
Jiří Kořínek 90 8 16:22,50 300 2 8 16:44,31 225 3 4 10:51,91 169 4 694 3
Milan Tulach TJ Blaník 2842 7 15:34,40 169 4 7 15:35,71 169 4 5 11:43,06 169 4 507 4
Štěpán Fechtner KVM Smíchov 2890 7 16:45,47 127 5 7 15:40,02 127 5 5 11:27,77 225 3 479 5
Olga Dvořáková KVM Smíchov 3682 2 DNF 0 DNS 0 1 DNF 0 0 6

Kategorie B2

Jméno Klub St.č. 1. rozjížďka 2. rozjížďka 3. rozjížďka Celkem
Kola Čas Body PořadíKola Čas BodyPořadíKola ČasBody
Pořadí Body Pořadí
Tomáš Kohout OAK Bay 3548 12 15:56,20 400 1 10
15:12,76 169 4 8 11:02,38 400 1 969 1
Jan Červinka TJ Tatran 3200 11 15:32,05 300 2 11 15:42,92 400 1 7 10:38,42 127 5 827 2
Jirka Pěknice KVM Smíchov 297 11 15:54,58 225 3 11 16:08,53 225 3 7 10:20,17 300 2 750 3
Miroslav Dufek 17 11 16:20,38 169 4 11 15:56,26 300 2 7 10:35,04 169 4 638 4
David Wimmer KVM Smíchov 1582 10 15:45,66 71 7 10 15:36,75 95 6 7 10:33,82 225 3 391 5
Zdeněk Čermák SK Viking 3168 10 15:06,08 127 5 7 DNF 17 12 6 10:10,96 71 7 215 6
Jan Kaufner KVM Smíchov 3507 10 15:15,24 95 6 3 DNS 0 7 11:02,95 95 6 190 7
Jan Arnošt KVM Ústí/Brná 2209 10 16:13,96 40 9 10 16:22,62 71 7 6 10:27,08 53 8 164 8
Dmitry Shchelkalin MRT 3278 7 DNF 7 15 10 15:27,04 127 5 6 11:02,61 22 11 156 9
Jan Indrák 7 10 16:06,59 53 8 8 15:19,25 30 10 6 10:57,42 30 10 113 10
Jiří Černý 4 9 16:16,04 13 13 9 16:14,52 40 9 6 10:49,05 40 9 93 11
Jiří Šikula VOMO Roudnice 1 9 16:21,81 9 14 9 15:57,10 53 8 5 10:09,78 17 12 79 12
Jakub Beneš 47 9 15:34,86 17 12 7 15:30,85 22 11 5 10:14,22 13 13 53 13
Petr Mačura 6 10 16:21,41 30 10 6 DNF 13 13 DNS 0 43 14
Jiří Šindler KVM Smíchov 3144 9 15:30,49 22 11 DNS 0 DNS 0 22 15

Kategorie B3

Jméno Klub St.č. 1. rozjížďka 2. rozjížďka 3. rozjížďka Celkem
Kola Čas Body PořadíKola Čas Body
PořadíKola ČasBody Pořadí Body Pořadí
Ludvík Klinke TJ Blaník 3360
14
15:31,20 400
1
14
15:18,52
400
1
5

400
1
1200
1
Martin Chrást
19
12
15:29,78 300
2
12
15:25,77
169
4
4

300
2
769
2
Aleš Komárek 3
12
15:36,57
225
3
12
15:25,30
225
3
4

225
3
675
3
Jiří Fexa OAK Bay 3545
13
DQ
0

14
15:50,47
300
2
4

127
5
427
4
Josef Žáček KVM Brná 1654
11
15:21,59
127
5
11
15:03,82
127
5
4

169
4
423
5
Jaroslav Zátka
2
12
15:51,55
169
4

DNS
0


DNS


169
6
Michal Imramovský
3175

DNS 0


DNS
0


DNS


0

Kategorie B4

Jméno Klub St.č. 1. rozjížďka 2. rozjížďka 3. rozjížďka Celkem
Kola Čas Body PořadíKola Čas Body
PořadíKola ČasBody Pořadí Body Pořadí
Aleš Petříš 98 12 15:09,08 400 1 12 15:37,12 400 1 5 400 1 1200 1
Jaroslav Manďák 8 10 15:24,84 225 3 10 15:24,04 300 2 3 300 2 825 2
Daniela Mačurová 5 9 15:17,71 169 4 9 16:22,36 225 3 3 225 3 619 3
Plamen Sokolov 7 12 15:49,19 300 2 DNF 0 0 300 4
Aleš Tuzar 45 DNS 0 DNS 0 0 0

DNF - nedojel
DNS - nevyjel
DQ - diskvalifikován

Hlavní rozhodčí: Slávek Vondřich
Ředitel závodu: Michal Imramovský